Narodowa kadra włoska ograła hiszpańską kadrę i wywalczyła kwalifikację do finału tych rozgrywek! W spotkaniu półfinałowym mistrzostw Starego Kontynentu obserwowaliśmy fenomenalne widowisko!

08.07.2021, 11:10

Było to niezwykłe widowisko a piłkarscy wielbiciele siedzący na obiekcie mieli bardzo dużo szczęścia, gdyż mieli okazję podziwiać ten mecz i trzeba wiedzieć o tym. Tego rodzaju spotkania przedstawiają dlaczego piłka nożna jest w chwili obecnej najbardziej rozpoznawalną dyscypliną sportu na świecie. W tym pojedynku kibice mieli szansę obserwować wszystko to, co w piłce nożnej najcudowniejsze. To gracze drużyny narodowej Włoch ustrzelili pierwszego gola, ale gracze narodowej reprezentacji Hiszpanii perfekcyjnie ten pojedynek zaczęli. Gracze trenowani przez trenera Enrique jednak nie planowali złożyć broni. Do rezultatu remisowego na dziesięć minut przed zakończeniem pojedynku dał radę doprowadzić Morata Alvaro. Główny sędzia tego starcia był zmuszony do ogłoszenia dodatkowego czasu gry. W ciągu dodatkowego czasu gry także nie pojawiły się bramki i właśnie dlatego o wygranej zdecydować musiały jedenastki. W konkursie jedenastek delikatnie lepsza była drużyna narodowa Włoch, która zwyciężyła wynikiem cztery do dwóch i to właśnie ona będzie grać niedzielnego wieczoru w spotkaniu finałowym turnieju.