Bardzo dużo trafień i wygrana Rakowa nad piłkarzami Piasta z Gliwic! Fantastyczne starcie na inaugurację zmagań PKO Ekstraklasy!

26.07.2021, 14:37

Sympatycy piłki nożnej otrzymali szansę żeby oglądać fenomenalne spotkanie na murawie Piasta Gliwice. Miejscowa drużyna gliwickiego Piasta w niedziele podejmowała na swoim boisku graczy wicemistrza PKO Ekstraklasy. To niesamowicie silne połączenie jak na inauguracyjną kolejkę nowego sezonu polskich rozgrywek i musimy to stwierdzić. Każdy wielbiciel piłkarski z naszego kraju z całą pewnością był zachwycony z oglądania takiego spotkania. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że oba zespoły były strasznie blisko pełnej puli punktów, a podczas tego spotkania padło pięć trafień. Finalnie to zawodnicy ekipy wicemistrza ligi polskiej mogli się cieszyć z pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie polskiej Ekstraklasy. Reprezentanci Piasta z Gliwic na pierwsze zwycięstwo muszą poczekać chociaż do przyszłego tygodnia, ponieważ odnotowali przegraną wynikiem dwa do trzech. Ich oponentami w przyszłym tygodniu będą piłkarze mieleckiej Stali. Zawodnicy selekcjonera Fornalika Waldemara bez cienia wątpliwości będą pragnęli odkuć się po przegranej w inaugurującej serii gier kolejnego sezonu PKO Ekstraklasy.