CR7 zarobi dużo pieniędzy - niespodziewany transfer do Arabii Saudyjskiej!

11.01.2023, 15:23

Nie da się ukryć, iż na dzień dzisiejszy piłka nożna to najbardziej popularna sportowa dyscyplina na świecie. Wielbiciele piłki nożnej ubóstwiają motywować swoich ukochanych graczy i zasiadać na stadionach. Tutaj chodzi w głównej mierze o takich piłkarzy, którzy mają niesamowite umiejętności. Jednym z piłkarzy, który radował piłkarskich sympatyków z całego świata w ostatnich dwudziestu latach jest Cristiano Ronaldo. Piłkarz narodowej reprezentacji Portugalii przez lata tworzył swoją renomę, stając się jednym z najbardziej kompletnych piłkarzy w dziejach piłki nożnej. W ciągu dwóch dekad Cristiano Ronaldo stał się graczem, który nie obawia się wyzwań i pokazuje swoje możliwości w różnorodnych ligach piłkarskich. Doskonałym dowodem na rozmiary jego kariery jest to, iż jest najskuteczniejszym strzelcem w historii Realu z Madrytu, a także Champions League.

W dwóch ostatnich sezonach dyspozycja Ronaldo nie przypominała jednak tej, którą mieliśmy szansę śledzić jeszcze niedawno. W rezultacie rozpoczęły się problemy w United, ponieważ szkoleniowiec przestał wystawiać go w podstawowym składzie. To strasznie irytowało piłkarza kadry narodowej Portugalii, gdyż znany jest z niezwykłych ambicji i astronomicznej chęci wspierania drużyny. Przed mistrzostwami w Katarze CR7 miał okazję udzielić niewygodnego wywiadu, w którym uderza w szkoleniowca Czerwonych Diabłów i wytyka mu brak profesjonalizmu. Przez to klub z Manchesteru zdecydował się na zerwanie kontraktu z graczem drużyny Portugalii. Ku zdumieniu wszystkich fanów futbolu, Ronaldo zadecydował, że karierę piłkarską będzie kontynuować w Arabii Saudyjskiej. Jego nowym klubem będzie Al Nassar, a gracz narodowej kadry Portugalii zarobi tam 200 milionów EURO za rok gry. Umowa podpisana została na dwa lata, ale istnieje szansa że będzie wydłużona, jeżeli obie strony zgodzą się na to. Ten transfer to z całą pewnością historyczne zdarzenie w dziejach piłki nożnej i jednocześnie finisz pewnej ery na Starym Kontynencie. Piłkarz kadry narodowej Portugalii w czasie trwania prezentacji w nowym zespole zapowiedział, iż jego misja na Starym Kontynencie jest wykonana i nadszedł czas na kolejne wyzwania. Pozostaje nam więc jedynie poczekać na prezentację fenomenalnej gry gracza zespołu narodowego Portugalii w nowych rozgrywkach.