Zwycięstwo OM w lidze francuskiej rezultatem 2 do 1 i fenomenalne trafienie Arkadiusza Milika!

15.02.2022, 13:22

Wielbiciele piłkarscy z Francji nie mają powodów by narzekać na brak emocji ostatnimi czasy. Piłka nożna jest w obecnej chwili ulubioną dyscypliną sportu we Francji i to nie podlega żadnej wątpliwości. Francuscy kibice piłki nożnej w dalszym ciągu są głodni kolejnych mistrzostw, gdyż wielbią piłkę nożną. w poprzednich latach Francuska narodowa drużyna była bardzo mocna, czego świetnym przykładem jest to, iż są aktualnie panującymi mistrzami świata. francuscy sympatycy marzą też o tym, aby klub francuski zdołał zwyciężyć w europejskich pucharach i warto zwrócić na to uwagę. Na ten moment bardzo blisko tego trofeum było Paris Saint Germain przed dwoma laty, gdy zakwalifikowali się do spotkania finałowego Champions League. Jednak polegli z Bawarczykami w finałowym meczu, w którego jedenastce występował kapitan narodowej kadry Polski Lewandowski Robert. Aktualnie na francuskich boiskach oglądać możemy poczynania Milika, który gra w drużynie Olympique z Marsylii.

Najpierw należy zwrócić uwagę na to, że Milik nie ma aktualnie łatwej sytuacji w zespole. Przez kilka miesięcy polski napastnik miał problem ze strzelaniem bramek i z tego powodu szkoleniowiec OM postanowił zostawić go na rezerwie. Polski reprezentant często pokazywał jednak, iż nie trzeba go przekreślać i warto dać mu szansę. Fantastycznym tego przykładem jest przykładowo to, iż w poprzednim pojedynku Milik dał radę ustrzelić trzy trafienia. Przed kolejnym pojedynkiem to na pewno była dobra prognoza, jednak polski napastnik ponownie rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych. Olympique z Marsylii rywalizował w tym spotkaniu z Metz FC i długo na tablicy wyników utrzymywał się wynik remisowy. Na 14 minut przed zakończeniem meczu szkoleniowiec Olympique z Marsylii zdecydował się wpuścić na murawę polskiego napastnika. Bez najmniejszych wątpliwości mało kibiców Marsylii oczekiwało tego, iż polski piłkarz da radę odmienić losy pojedynku. Po 6 minutach zawodnik z Polski odebrał fantastyczne zagranie i przewrotką odwrócił rezultat starcia. Ten gol napastnika kadry Polski był idealnej urody i rozprawiali o nim specjaliści z całej Europy. Polskim fanom piłkarskim zostaje liczyć na to, że dzięki tej bramce sytuacja Arkadiusza Milika w Olympique Marsylia zmieni się na dobre.